Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Działki Pilchowice – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek na Śląsku

8 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

450 000 zł1 111 m² 405,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieborowice, kompleks 10 działek budowlanych pod lasem, bez sąsiadów, tylko, spokój, cisza i nautura. Zapraszamy do zapoznania z oferta atrakcyjnych działek budowlanych w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł1 598 m² 290,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlana położoną w Pilchowicach w cichym i spokojnym miejscu. Działka posiada kształt prostokąta o wymiarach: szerokość ok. 34 m, długość ok.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł1 598 m² 290,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa cena - do negocjacji. Zaproponuj swoją. Na sprzedaż działka budowlana Pilchowice, ul. Helenki Oferujemy doskonale zlokalizowaną działkę budowlaną położoną w cichej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł5 500 m² 48,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości Perfect prezentuje Państwu kompleks działek położony w malowniczej wsi Pilchowice w Dolinie Bobru Cena: 269 000 zł

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł844 m² 231,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż - działka budowlana w Pilchowicach, ul. Gliwicka Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 844 m , położona w Pilchowicach przy ulicy Gliwickiej (numer działki 771/203.

Szczegóły ogłoszenia

436 150 zł67 100 m² 6,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działki rolne w Pilchowicach Przedmiotem sprzedaży są cztery działki rolne w miejscowości Pilchowice na Dolnym Śląsku. Piękne miejsce na ziemi, cisza i spokój, dookoła.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł801 m² 293,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana Pilchowice, powiat gliwicki W ofercie film z drona - kliknij Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 801 m , położoną.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł7 184 m² 137,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna 7184 m | Nieborowice, przy dk78 | Usługi / Nieuciążliwa produkcja koszty pośrednictwa pokrywa sprzedajacy Na sprzedaż atrakcyjny grunt inwestycyjny o powierzchni 7184.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

600 000 zł3 162 m² 189,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka usługowa, 3 162 m I Opoka Nieruchomości Działka usługowa, uzbrojona całkowicie, o powierzchni 3162 m. Płaska działka usługowa, położona przy drogach krajowej 78 oraz gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Pilchowice +2 km

270 000 zł31 700 m² 8,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Rola z lasem w Wilczej - zapraszamy. Oferujemy do sprzedaży działkę o dużym areale 31700m2 w Wilczej, gmina Pilchowice, powiat Gliwice, województwo śląskie. W Miejscowym Planie.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Pilchowice +2 km

443 000 zł1 065 m² 415,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża, kształtna działka budowlana w Nieborowicach! 1065 m2 | zielona okolica| spokój i cisza Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica dobra ekspozycja na strony świata.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Pilchowice +4 km

375 000 zł1 564 m² 239,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka produkcyjno-usługowa o powierzchni 1564 m2 położona w Nieborowicach obok Gliwic. Do działki doprowadzona jest droga szutrowa. W mpzp działka oznaczona jako 2pu czyli tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Pilchowice +4 km

Działka Nieborowice

Nieborowice

443 000 zł1 065 m² 415,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

***w sprzedaży ostatnie 5 działek o różnej powierzchni*** * 1107 m2 * 1065 m2 * 1068 m2 * 1050 m2 * 1103 m2 Cena za m2 dla każdej działki to 416 zł Niniejsza oferta dotyczy: działki.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Pilchowice +4 km

444 300 zł1 068 m² 416,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja działki Działki budowlane pod zabudowę jednorodzinną w Nieborowicach. Główne atuty nieruchomości: dobra ekspozycja na strony świata na nowym osiedlu bliskość terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Pilchowice +4 km

458 900 zł1 103 m² 416,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowość! Działki budowlane w Nieborowicach blisko lasu! Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica na nowym osiedlu bliskość terenów zielonych Działka jednorodzinna (mn). Typ.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Pilchowice +4 km

Działka Nieborowice

Nieborowice

460 500 zł1 107 m² 415,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w Nieborowicach! ***rezerwacja działki O powierzchni 1167m2*** Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica dobra ekspozycja na strony świata bliskość terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Pilchowice +4 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna Pilchowice

Pilchowice,śląskie

599 000 zł3 677 m² 162,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Bez prowizji Szukasz dużej działki w spokojnej okolicy? Jednocześnie cenisz sobie układ oraz lokalizację blisko usług? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Pilchowice

Pilchowice,śląskie

499 000 zł1 600 m² 311,87 zł/m²

 

 

 

Pilchowice,śląskie

350 000 zł938 m² 373,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej zlokalizowanej w Pilchowicach przy ulicy Gliwickiej o powierzchni 938 m2. Dojazd do działki drogą utwardzoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Pilchowice

Pilchowice,śląskie

499 000 zł1 600 m² 311,87 zł/m²

 

 

 

Pilchowice,śląskie

499 000 zł1 600 m² 311,87 zł/m²

 

 

 

Pilchowice,śląskie

499 000 zł1 600 m² 311,87 zł/m²

 

 

 

Pilchowice,śląskie

195 000 zł958 m² 203,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| ostania Działka prostokątna, lekko nachylona, o wymiarach ok. 34x28m. Media w pobliżu (woda, gaz - 100m; prąd 30m). Ładna cicha i spokojna okolica w otoczeniu domków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Pilchowice

Pilchowice,śląskie

539 000 zł1 600 m² 336,87 zł/m²

 

 

 

Pilchowice,śląskie

189 000 zł700 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność! Dnia 30.10.2023 roku rusza budowa mostku i drogi dojazdowej do działki! Działka będzie uzbrojona w prąd, w granicy działki powstanie nowa skrzynka. Marzy Ci się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Pilchowice

Pilchowice,śląskie

249 000 zł1 449 m² 171,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kupujący nie ponosi kosztów prowizji agencyjnej! Marzysz o budowie domu w cichej i spokojnej okolicy, a jednocześnie z szybkim dojazdem do większych miast? Idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Barbórki

Pilchowice,śląskie

197 000 zł985 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka o wymiarach ok. 24 m x 38m w świetnej lokalizacji. Opis: mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej zlokalizowanej w Pilchowicach przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Barbórki

Pilchowice,śląskie

570 000 zł2 850 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka o wymiarach ok. 30m x 95m w świetnej lokalizacji. Opis: mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej zlokalizowanej w Pilchowicach przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Bierawka

Pilchowice,śląskie

310 000 zł1 152 m² 269,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż urokliwa działka budowlana nr 1155/158 w miejscowości Pilchowice na ul. Bierawka o powierzchni 1152 m2. Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną w przepięknej spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Barbórki

Pilchowice,śląskie

197 000 zł985 m² 200 zł/m²

 

 

 

Pilchowice,śląskie

289 000 zł1 559 m² 185,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlana zlokalizowaną w Pilchowicach. Nieruchomość składa się z dwóch działek objętych jedną księgą wieczystą. Łączna powierzchnia wynosi 1559.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Barbórki

Pilchowice,śląskie

197 000 zł985 m² 200 zł/m²

 

 

 

Pilchowice,śląskie

570 000 zł2 850 m² 200 zł/m²

 

 

 

Pilchowice,śląskie

231 500 zł2 315 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Proponujemy do sprzedaży ładnie położoną działkę w Pilchowicach. Działka płaska, w kształcie trójkąta o bokach 47m, 81m i 83m. Dojazd drogą gminną. Dostępne media: energia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Pilchowice

Pilchowice,śląskie

296 000 zł1 600 m² 185 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży dwie działki budowlane położone obok siebie w pilchowicach. Powierzchnia każdej z działek wynosi 800 m2. Działki kształtem zbliżone do kwadratu o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Pilchowice

Pilchowice,śląskie

230 000 zł2 315 m² 99,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną w Pilchowicach o pow. 2315 m2. Piękna okolica, blisko do Centrum. Media w drodze: gaz, prąd, woda, kanalizacja. Oferta godna polecenia. Zapraszam na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Pilchowice

Pilchowice,śląskie

346 150 zł3 010 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną położoną w pilchowicach. Powierzchnia działki wynosi 3010 m2. Działka kształtem zbliżona do kwadratu o wymiarach około 55 m na 55 m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Pilchowice

Pilchowice,śląskie

148 000 zł800 m² 185 zł/m²

 

 

 

Pilchowice,śląskie

358 502 zł2 269 m² 158 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlana położoną w Pilchowicach w cichym i spokojnym miejscu. Działka posiada kształt prostokąta o wymiarach: szerokość ok. 48 m, długość ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Pilchowice

Pilchowice,śląskie

162 880 zł1 018 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlana położoną w Pilchowicach w cichym i spokojnym miejscu. Działka posiada kształt prostokąta o wymiarach: szerokość ok. 24 m, długość ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Pilchowice

Pilchowice,śląskie

511 520 zł3 197 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlana położoną w Pilchowicach w cichym i spokojnym miejscu. Działka posiada kształt prostokąta o wymiarach: szerokość ok. 45 m, długość ok.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij